Logo
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Přijďte nás navštívit

Pomůcky u nás můžete před zakoupením odzkoušet, rádi vám poradíme s výběrem. Lze také využít naší službu půjčovnu pomůcek, popřípadě odebrat pomůcku na poukaz od lékaře.

Otevírací doba Zdravotníček Teplice

 

  1. Úvod
  2. Proč nakupovat právě u nás
Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

Zdravotníček je tu s vámi již od roku 2010. Jsme specialisté na prodej zdravotních pomůcek a potřeb pro různé segmenty zákazníků. Prodáváme jak bežnému uživateli, tak prodejnám zdravotních potřeb,   lázenským domům a lečebnám a ke každému přistupujeme individuálně. Máme  mnoholeté zkušenosti s pacienty, se kterými denně přicházíme do kontaktu a víme co  potřebují. A  proto se s našemi zkušenostmi rádi podělíme v naší prodejně.

Prodejna (showroom) Zdravotníček Teplice

Pro Váš velký zájem o naše služby a produkty jsme opětovně otevřeli kamennou prodejnu (showroom) s větší prodejní a předváděcí plochou.  Rádi Vám poradíme co je pro Vás nejvhodnější a zároveň si můžete vždy před zakoupením či výdejem na poukaz zboží prohlédnout, popřípadě odzkoušet. U elektrických vozíků a skútrů lze bezpečně předvést přímo před prodejnou nebo po dohodě zavezeme  do nedalekého krasného parku ,,Zámecká zahrada,,  kde si vozíky či skútry můžete na plno odzkoušet a přitom i vychutnat krásu Teplického parku (Zámecká zahrada).

Zdravotníček - Zdravotnické potřeby Teplice
Půjčovna zdravotních pomůcek

Naší službu půjčovna pomůcek provozujeme převážně v Ústeckém kraji, po dohodě lze zavést kamkoli v ČR.
Zapůjčujeme od berličky, vozíku, pomůcek do koupelny, toaletního programu, elektrického skútru až po polohovací lůžka.
Více informací o půjčovně zdravotních pomůcek najdete na našich stránkách Zdravotnicek.cz

Servis a zaskladnění

Vlastní servisní a skladovací prostory přímo pod prodejnou 
Nejsme jen eshop, který jen prodává, zajištujeme záruční i pozáruční opravy. Máme skvělý servisní team, který létama praxe nasbíral zkušenosti, že umí leckdy opravit i nemožné.
Nabízíme také skladování (zazimování) el.skútrů pro ty, kteří nemají přes zimu vhodné podmínky pro uskladnění (např. ideální teplota, vlhkost, atd.) Zaskladněním bude skútr či vozík v těch nejlepších rukách. Baterie budou naformátovány a udržovány ve správném napětí. Dále uděláme běžnou servisní prohlídku v ceně skladování.

Prodejny

Zdravotníček Teplice
Alejní 2783, 415 01 Teplice
Po-Pá, 9-16 hod.

Zdravotníček Most
Radniční 3, 434 01 Most
Po-Čt, 9-15 hod.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz